Vabljeni k sodelovanju v forumu Mariborinfo.com

Komentarji (11)

S klikom na gumb Komentiraj se strinjate s pravili komentiranja.

Priimek aktualnega predsednika države?

Tinek_ (nepreverjen)

Ola maribor kaj dogaja kaj tukaj al kaj?

rejc (nepreverjen)

A je to novi forum ?

malmstreen
sanhvcsal

яндекс выдача

master (nepreverjen)

Danes bo lep sončen dan, prava pomlad.

regisfernandez

Dober dan, jaz sem certificiran in zaupanja vreden posojilodajalca. Nudim resno posojila. za vsa vprašanja me kontaktirajte neposredno na regisfernandez57@gmail.com

perez8

Nudimo posojiiilo zaposlenim, nezaposlenim, upokojencem in študentom. Ugodne obrestne mere in odplacevanje po meri ter dogovoru. Kontaktirajte : plavec.joz@gmail.com
WhatsApp: +33789770894

posojila302

občasne ponudbe
Pozdravljeni, nudimo posojila posameznikom in podjetjem za 5000 do 10 milijonov evrov. Obrestna mera znaša 3% letno. Oddajno obdobje bo od 1 do 30 let. Imamo vlagatelje, ki so zainteresirani za financiranje velikih projektov in zagotavljanje posojil z vnaprejšnjimi provizijami. E-pošta: posojila386@gmail.com
Viber: +22 995 608 568

marreroperezz

Pozdrav.
Govorim se vsem resnim in poštenim osebam, ki iščejo posojilo za denar ali ki ga banke zavrnejo. Želite izvedeti več?

Pišite; email: marreroperez3@gmail.com

Ali pa se obrnite na Whatsapp: +33785396343

Infos700

Nujna gotovinska posojila ! ! !
Za tiste, ki želijo nujno posojilo, vam ponujam cenovno ugodno obrestno mero 3%. Mnogo bank jih je zavrnilo?
Potrebujete nujno financiranje konsolidacije dolga? Ali potrebujete financiranje za vaše podjetje na progi. Torej, mi smo najboljša rešitev za vaše potrebe. Nudimo posojila

zainteresiranim strankam brez kazni. Ce vas zanima, se obrnite na nas cim prej in vas bo napolnilo z veseljem.

e-pošti : infos.kredit700@gmail.com

Infos700

Nujna gotovinska posojila ! ! !
Za tiste, ki želijo nujno posojilo, vam ponujam cenovno ugodno obrestno mero 3%. Mnogo bank jih je zavrnilo?
Potrebujete nujno financiranje konsolidacije dolga? Ali potrebujete financiranje za vaše podjetje na progi. Torej, mi smo najboljša rešitev za vaše potrebe. Nudimo posojila

zainteresiranim strankam brez kazni. Ce vas zanima, se obrnite na nas cim prej in vas bo napolnilo z veseljem.