Slika je simbolična.
Nad Podravjem so se že zgrnili temni oblaki, ki naj bi prinašali točo.

Agencija Republike Slovenije za okolje je Podravje izdala vijoličast alarm za nevarnost trenutnega pojavljanja toče.

Danes bo vreme spremenljivo do pretežno oblačno, oblačnost bo od zahoda naraščala. Občasno se bodo pojavljale krajevne plohe in posamezne nevihte, ki bodo verjetnejše v severni polovici države.

Čez dan bo zapihal jugozahodni veter, ob morju jugo. Najvišje dnevne temperature bodo od 19 do 23, na jugovzhodu do 25 stopinj Celzija.

Ostanite na tekočem v vsakem trenutku!

Prijavite se na e-novice in vsak teden prejmite na svoj e-naslov najboljše objave iz Maribora, ekskluzivne novice in privlačne nagradne igre.

Vir: Agencija Republike Slovenije za okolje

Ob tem vremenoslovski portal Neurje.si že od jutra poroča, da lahko danes v popoldanskem času pričakujemo nestabilno vremensko dogajanje, s pogostimi plohami in nevihtami, ki bodo najverjetnejše na severu, severovzhodu ter deloma vzhodu države.

»Najizrazitejša konvektivna aktivnost se pričakuje na Štajerskem in v Pomurju, kjer obstaja možnost razvoja krajevnih neurij. Ob nevihtah ni izključen pojav manjše toče,« so med drugim zapisali.

Komentarji (1)

Kurbinsin (ni preverjeno)

Pzda vam materina ce mb spet ne Bo imel deza.

Starejše novice