Nogometaši Maribora so se v 25. krogu Prve lige Telekom Slovenije pomerili z Bravom in izgubili z 2 : 1.

Serijo petih zaporednih tekem v štirinajstih dneh so vijoličasti zaključili z dvobojem proti ekipi Brava. Ljubljančani so bili v Ljudskem vrtu boljši nasprotnik, večino dela pa so opravili v prvem polčasu, ko so povedli z 2 : 0, pri Mariboru pa je bil izključen mladi Koblar. Poraz je z zadetkom ublažil Tavares.

5'. V peti minuti lepa priložnost za vijoličaste. Z roba kazenskega prostora je močno ustrelil Mitja Viler, Igor Vekić pa je z izjemno obrambo preprečil zadetek. Minuto kasneje poskus Roka Kronavetra, žoga za las mimo vrat.

14'. Hladen tuš za domače. Po napaki v domači obrambi je Koblar storil prekršek v kazenskem prostoru, Luka Žinko je uspešno izvedel enajstmetrovko.

22'. Bravo je imel priložnost, da bi povišal svoje vodstvo. Strel Kramariča je Pirić odbil, nato je Ogrinec ustrelil mimo vrat.

28'. Drugi rumeni karton za Koblarja, Maribor je ostal z desetimi igralci.

41'. Ljubljančani so povišali vodstvo, zadel je Roko Baturina.

45'. Konec prvega polčasa.

47'. Lepa priložnost za Maribor, Kronaveter je poskusil s škarjicami, Vekić na mestu.

65'. Bravo bi skoraj povišal svoje vodstvo, Kramarić je iskal Nukića, v zadnjem trenutku je žogo v kot odbil Cretu.

67'. Ufffff, Maribor je imel lepo priložnost, prečko je stresel Viler. Ostaja 2 : 0 za Bravo.

85'. Priložnost za Bravo je imel Matko, udaril je mimo vrat. Na drugi strani strel Tavaresa preko gola.

90+1'. Goooooool!! Po lepem samostojnem prodoru je zadel Tavares!

90+5'. Konec srečanja v Ljudskem vrtu. Zadetek Tavaresa je bil premalo, Maribor je izgubil še drugič zapored.