Slovenska nogometna reprezentanca je na četrti kvalifikacijski tekmi vendarle zabeležila visoko zmago proti Latviji, ki jo vodi Slovenec Slaviša Stojanović. Dvakrat zadela Črnigoj in Iličić, zadetek dodal Zajc.

Latvija - Slovenija 0:5 (0:4)
Črnigoj 24', 26', Iličić 29'/11m, 44', Zajc 47'.

Slovenski nogometaši so v Rigi odločno vstopili v tekmo in že do polčasa zabili štirikrat. Po dvakrat sta bila uspešna Domen Črnigoj in Josip Iličić, ki je v 29. minuti po prekršku nad Črnigojem realiziral enajstmetrovko. Peti zadetek je po podaji Petarja Stojanovića prispeval Miha Zajc.

Slovenija je tako v četrti kvalifikacijski tekmi po dveh remijih in porazu zabeležila prvo zmago. V skupini G ima po štirih krogih pet točk. Jeseni bodo v Stožicah igrali z vodilno Poljsko, ki je danes s 4:0 odpravila Izrael.