Včeraj se je na Bonifiki odvijalo to, kar številni niso pričakovali. Drugoligaši iz Kopra so premagali državne prvake. Na družbenih omrežjih je zaslediti številne odzive, ki pa prikazujejo kako je rezultat presenetil navijače.

Maribor je v boju za pokalno trofejo pričakal drugoligaš, ki se želi takoj vrniti med prvoligaše in ob tem priti do pokalnega podviga. Na Bonifiki so se vijoličasti srečali tudi s precej motiviranim znancem - Daretom Vršičem in na koncu bili poraženi z rezultatom 3:2.

Dare Vršič je že v 10. minuti zatresel mrežo vijoličastih. Prevzel je vlogo izvajalca prostega strela in zatresel mrežo z natančnim udarcem ob levi vratnici. Andrej Kotnik je tik pred iztekom prvega polčasa zatresel mrežo za izenačenje. V 63. minuti so Koprčani prišli do ponovnega vodstva. Žan Bešir je žogo spretno preusmeril v mrežo. V 74. minuti je znova s prostim strelom gol zadel Dare Vršič. V 81. minuti pa je prišlo do avtogola - Žan Bešir je žogo preusmeril ob vratnici v mrežo.

Tekma je presenetila marsikaterega navijača in tukaj je nekaj odzivov.