Katero gostilno poleg Rožmarina bi mi priporočali za nedeljsko kosilo 10 oseb, pa da ni preveč drago? Ne bi preveč eksperimentirali ker gre za družinsko slavje? Hvala.

Komentarji (13)

S klikom na gumb Komentiraj se strinjate s pravili komentiranja.

Priimek aktualnega predsednika države?

Gost (nepreverjen)

Z La Cantino ne moreš zgrešit.

nom (nepreverjen)

V La Cantino na pico, solatni kroznik ali testenine. V Ancoro na dobre lignje, v Zlato Srno ( z novim kuharjem ) na kitajsko, ali All you can eat v Mond-a.

mižek (nepreverjen)

Gostišče Vnukec v Limbušu.

branko1959 (nepreverjen)
RobertK (nepreverjen)

Larmonija ali pa hotel Leonardo, Slovenska Bistrica

Martin Jakopec (nepreverjen)

Pozdravljeno, občestvo ....

Nekaj misli o študentih, subvencionirani prehrani in davkoplačevalskem denarju.

Pred dnevi sem si omislil kosilo v enem mariborskih lokalov, kjer strežejo tudi študentom, ki plačujejo z boni.
Pri sosednji mizi je sedela očarljiva gospodična in naročila kosilo "na bone". Natakarica jo je vljudno vpračala, ali hoče tudi solato.

"Zakaj sprašujete? Saj ste mi jo dožni prinesti! Država nam plača in zagotavlja juho, glavno jed, solato in sadje!!!"
Pravi natakarica....
"Seveda, vendar pri nas solate ponavadi ne pojedo, ker ne paše h glavni jedi. In potem gre gora hrane v smeti."

In spet objestna študentka:

"Jaz sem inšpektorica ŠOUM-a, preverjam, kako se ponudniki držijo zakona o prehrani študentov na bone. Vsak študent je upravičen do polnega obroka. Kaj bo z njim naredil, je pa njegova stvar. Pojedel, dal psu ali vrgel v smeti. Država mu to zagotavlja.!!"

Pa sem se zamislil... sam sem vzgojil otroke v duhu, da se hrana ne meče v smeti. Zdaj pa iz svojega žepa preko proračuna sofinanciram prehrano študentov, ki imajo pravico kompleten obrok vreči v smeti.

Je kaj narobe z mano, s študenti ali z gospodi, ti so spisali te zakone??

Morda pa z vzgojo?

Ali moramo delavci res plačati študentu kosilo, da ga lahko vrže v smeti?

regisfernandez

Dober dan, jaz sem certificiran in zaupanja vreden posojilodajalca. Nudim resno posojila. za vsa vprašanja me kontaktirajte neposredno na regisfernandez57@gmail.com

perez8

Nudimo posojiiilo zaposlenim, nezaposlenim, upokojencem in študentom. Ugodne obrestne mere in odplacevanje po meri ter dogovoru. Kontaktirajte : plavec.joz@gmail.com
WhatsApp: +33789770894

posojila302

občasne ponudbe
Pozdravljeni, nudimo posojila posameznikom in podjetjem za 5000 do 10 milijonov evrov. Obrestna mera znaša 3% letno. Oddajno obdobje bo od 1 do 30 let. Imamo vlagatelje, ki so zainteresirani za financiranje velikih projektov in zagotavljanje posojil z vnaprejšnjimi provizijami.
E-pošta: posojila386@gmail.com
Viber: +22 995 608 568

marreroperezz

Pozdrav.
Govorim se vsem resnim in poštenim osebam, ki iščejo posojilo za denar ali ki ga banke zavrnejo. Želite izvedeti več?

Pišite; email: marreroperez3@gmail.com

Ali pa se obrnite na Whatsapp: +33785396343

marreroperezz

Pozdrav.
Govorim se vsem resnim in poštenim osebam, ki iščejo posojilo za denar ali ki ga banke zavrnejo. Želite izvedeti več?

Pišite; email: marreroperez3@gmail.com

Ali pa se obrnite na Whatsapp: +33785396343

Infos700

Nujna gotovinska posojila ! ! !
Za tiste, ki želijo nujno posojilo, vam ponujam cenovno ugodno obrestno mero 3%. Mnogo bank jih je zavrnilo?
Potrebujete nujno financiranje konsolidacije dolga? Ali potrebujete financiranje za vaše podjetje na progi. Torej, mi smo najboljša rešitev za vaše potrebe. Nudimo posojila

zainteresiranim strankam brez kazni. Ce vas zanima, se obrnite na nas cim prej in vas bo napolnilo z veseljem.

e-pošti : infos.kredit700@gmail.com

e-pošti : infos.kredit700@gmail.com

Šmajser (nepreverjen)

TO NI KOMENTAR !!! Zakaj tega ne brišete?

In reply to by Infos700

S klikom na gumb Komentiraj se strinjate s pravili komentiranja.

Priimek aktualnega predsednika države?