Katero gostilno poleg Rožmarina bi mi priporočali za nedeljsko kosilo 10 oseb, pa da ni preveč drago? Ne bi preveč eksperimentirali ker gre za družinsko slavje? Hvala.

Komentarji (8)

S klikom na gumb Komentiraj se strinjate s pravili komentiranja.

Kateri veliki ptič je najbolj značilen za Prekmurje?

Gost (nepreverjen)

Z La Cantino ne moreš zgrešit.

mzupancic143

Zasebno posojilo hitro

Jaz vam lahko pomaga dobiti posojilo, če ste zainteresirani prosim odgovorite za več podrobnosti. E-pošta: reseaufinance510@gmail.com
finance omrežja
hvala

nom (nepreverjen)

V La Cantino na pico, solatni kroznik ali testenine. V Ancoro na dobre lignje, v Zlato Srno ( z novim kuharjem ) na kitajsko, ali All you can eat v Mond-a.

mižek (nepreverjen)

Gostišče Vnukec v Limbušu.

branko1959 (nepreverjen)

štorklja

ferdinand

Pozdravljeni, gospod, madams konča vaše skrbi, da imajo gotovina posojilo.

Moja posojila se začne od 3000 € do 500.000€ z mero obresti v višini 3% letno za povračilo obdobje 2 let do 35 let. kontakt : fritzeferdinand57@gmail.com

če ste resni, potem sem lahko pomagal. kontakt : fritzeferdinand57@gmail.com

RobertK (nepreverjen)

Larmonija ali pa hotel Leonardo, Slovenska Bistrica

Martin Jakopec (nepreverjen)

Pozdravljeno, občestvo ....

Nekaj misli o študentih, subvencionirani prehrani in davkoplačevalskem denarju.

Pred dnevi sem si omislil kosilo v enem mariborskih lokalov, kjer strežejo tudi študentom, ki plačujejo z boni.
Pri sosednji mizi je sedela očarljiva gospodična in naročila kosilo "na bone". Natakarica jo je vljudno vpračala, ali hoče tudi solato.

"Zakaj sprašujete? Saj ste mi jo dožni prinesti! Država nam plača in zagotavlja juho, glavno jed, solato in sadje!!!"
Pravi natakarica....
"Seveda, vendar pri nas solate ponavadi ne pojedo, ker ne paše h glavni jedi. In potem gre gora hrane v smeti."

In spet objestna študentka:

"Jaz sem inšpektorica ŠOUM-a, preverjam, kako se ponudniki držijo zakona o prehrani študentov na bone. Vsak študent je upravičen do polnega obroka. Kaj bo z njim naredil, je pa njegova stvar. Pojedel, dal psu ali vrgel v smeti. Država mu to zagotavlja.!!"

Pa sem se zamislil... sam sem vzgojil otroke v duhu, da se hrana ne meče v smeti. Zdaj pa iz svojega žepa preko proračuna sofinanciram prehrano študentov, ki imajo pravico kompleten obrok vreči v smeti.

Je kaj narobe z mano, s študenti ali z gospodi, ti so spisali te zakone??

Morda pa z vzgojo?

Ali moramo delavci res plačati študentu kosilo, da ga lahko vrže v smeti?