VIDEO: Kradljivec odnesel jajca, storilcu še vedno puščajo možnost

| v Lokalno

Kmetija Lesjak po kraji jajc namestila kamere.

Na Kmetiji Lesjak so se soočili z neprijetno izkušnjo. Kot je na družbenem omrežju Facebook zapisala Lea Lesjak, jih je ob prihodu pričakal popolnoma prazen jajcemat, jajca pa so bila odnesena brez plačila.

Zaradi dogodka so se odločili za namestitev nadzornih kamer.

»Delimo posnetek prvega večera po namestitvi kamer, ki smo jih morali postaviti potem, ko nas je v začetku tedna pričakal popolnoma prazen jajcomat, brez plačila,« je zapisala.

Na posnetku je po njenih besedah razvidno, da oseba vzame jajca in le nakaže plačilo, ki pa v resnici ni bilo izvedeno. Obraz osebe so namenoma zakrili, saj, kot poudarja, ne želijo javnega izpostavljanja. 

»Verjamemo, da se bo storilec sam prepoznal in poravnal dolg. Javno izpostavljanje ni nekaj, v kar verjamemo ali k čemur bi radi posegali,« je dodala.

Takšne situacije so po njihovih besedah neprijetne in razočarajo, saj so želeli delovati predvsem na zaupanju. »V to še vedno verjamemo in upamo, da se bo zadeva uredila brez dodatnih zapletov,« je svoj zapis sklenila Lesjak.

Kmetija Lesjak se nahaja na pragu Zgornjesavinjske doline.

Komentarji

Kurbinsin

Jih bo na boljsnjaku prodal naprej

peco

To so ti levičarji, vse bi imeli zastonj delali pa ne bi. Sramota.

Mb-11

Vrni se v Argentino bo tu zopet sveži zrak.

Mb-11

Debelinko je lačen.

FERDOPIŠ

Tak ja, faco je treba zamegliti, da ga ne bi kdo slučajno prepoznal..

Komentarji

Kurbinsin

Jih bo na boljsnjaku prodal naprej

peco

To so ti levičarji, vse bi imeli zastonj delali pa ne bi. Sramota.

Mb-11

Vrni se v Argentino bo tu zopet sveži zrak.

Mb-11

Debelinko je lačen.

FERDOPIŠ

Tak ja, faco je treba zamegliti, da ga ne bi kdo slučajno prepoznal..

Lokalno

Vse v Lokalno

Šport

Vse v Šport

Politika

Gospodarstvo

Slovenija

Scena

Svet

Vse v Svet

Kronika

Vse v Kronika

Kultura

Vse v Kultura