Umrlo čez 20 bolnikov s covidom, delež okuženih spet višji

| v Slovenija

Znani so novi podatki o trendu obolelosti s koronavirusom v Sloveniji.

V Sloveniji so včeraj, 27. novembra, opravili 3402 PCR testiranj na koronavirus in potrdili 1478 novih okužb, gre za 43,4-odstotni delež okužb. 

Opravljenih je bilo tudi 47.221 hitrih antigenskih testov, pri čemer pa ni znano, koliko od teh je bilo pozitivnih, saj se od 13. februarja vsi pozitivni na hitrih testih potrjujejo s PCR testi.

Za primerjavo: Dan prej so ob 6143 PCR testiranjih potrdili 2224 novih okužb. Šlo je za 36,2-odstotni delež. 

V Sloveniji je trenutno 39.204 aktivnih primerov okužb.

Hospitaliziranih 1140 oseb

Trenutno je po podatkih Covid-19 Sledilnika v bolnišnicah hospitaliziranih 1140 covidnih bolnikov, od tega je 285 pacientov na intenzivni negi. 

V Sloveniji smo včeraj zabeležili 23 smrtnih žrtev s koronavirusom. Skupno je po podatkih Covid-19 Sledilnika umrlo 5188 oseb.

Komentarji

dd

KDAJ BO PRI NAS REFERENDUM KOT V ŠVICI DA SE UKINE VSE UKREPE KER ŠTEVILO SMRTI IN OKUŽB JE ITAK ISTO PA ČE IMAMO UKREPE ALI NE ??

Neviden

Mafija pač.vse vas čaka pekl ,banda pokvarjena.Zadtrupljal ni nas s cepivi ki ne delujejo.

Bombek

Kar pomeni, da je od tega 90% lažnih PCT testi, ker ni primeren za uporabo okuženosti ali ugotavljanje pri osebah in na koncu niso umrli zaradi Covida 19 ampak zaradi drugih bolezni koliko je razbrat iz podatkov.!

realn0st

V osmrtnicah na strani Vecera si lahko ogledate njihove slike, nihce ni bil mlajsi od 80 let.

Purger

Vse ostale bolezni skrivnostno izginile.

Milanka1234

Po številkah sodeč skozi leto, smo že vsi vsaj dvakrat prekuženi...

Lokalno

Vse v Lokalno

Šport

Vse v Šport

Politika

Gospodarstvo

Slovenija

Scena

Svet

Vse v Svet

Kronika

Vse v Kronika

Kultura

Vse v Kultura