Turistična sezona na hrvaški obali se je šele pričela, že je ta ponudba hrvaške restavracije postala senzacija na družbenih omrežjih.
Medtem ko so turisti v Dubrovniku šokirani nad visokimi cenami pijač, pa imajo v Primoštenu popolnoma drugo težavo, ki je veliko bolj zabavna. Lastnik ene izmed restavracij je namreč na pločnik postavil tablo z jedilnikom, a nihče ne ve, komu je pravzaprav namenjena.
Fotografija kulinarične ponudbe, ki jo je lastnik restavracije zapisal precej po domače, je tako postala prava senzacija na družbenih omrežjih in ima že več kot dva tisoč všečkov.
Mnenja komentatorjev so deljena. »Morda je pisal za turiste iz Albanije,« je zapisal eden izmed komentatorjev pod objavo. Spet drugi: »Gabijo se mi ljudje, ki se ukvarjajo s turizmom in ne znajo niti enega jezika.« »Cene so pa veliko boljše kot v Dubrovniku,« navihano zaključi tretji.
Kaj pa menite vi?
Preberite še