FOTO: Viole z novim grafitom in pozivom: Imate prazne stene?

| v Lokalno Šport

Na Taboru so ustvarili nov mural v vijoličnih barvah.

Med reprezentančnim premorom so člani navijaške skupine Viole Maribor znova združili moči – tokrat z ustvarjalno akcijo. 

Na eni izmed sten v bližini OŠ Tabor I so ob podpori tamkajšnjih tenisačev poslikali velik grafit z motivom navijača in napisom  »Pridi na jug in navijaj za Maribor!«.

Člani skupine so ob tem poudarili, da so takšna druženja in ustvarjalne aktivnosti pomemben del navijaške kulture, saj povezujejo generacije in širijo pripadnost mestu ter klubu.

»Reprezentančni premor smo izkoristili za druženje in delanje grafita, za kar se zahvaljujemo tenisačem in OŠ Tabor I,« so zapisali na svojih družbenih omrežjih.

Poziv k sodelovanju in nova akcija

Ob koncu sporočila so Viole znova povabile vse, ki imajo primerne stene in bi jih radi videli okrašene v klubskih barvah NK Maribor, da se jim oglasijo v zasebna sporočila.

»Če imate kakšno steno in bi jo raje videli v klubskih barvah, nam pišite,« sporočajo navijači.

Preberite še

Komentarji

Lokalno

Vse v Lokalno

Šport

Vse v Šport

Politika

Gospodarstvo

Slovenija

Scena

Svet

Vse v Svet

Kronika

Vse v Kronika

Kultura

Vse v Kultura