Želite biti vedno na tekočem? Izberi Mariborinfo kot prednostni vir na Googlu.

Kako porabiti del občinskega denarja? V Mariboru ta teden zadnji dve delavnici

| v Lokalno

Mariborska občina vabi občanke in občane k sodelovanju v novem ciklu participativnega proračuna »Maribor jutri«.

Mestna občina Maribor ta teden pripravlja še zadnji dve delavnici v okviru participativnega proračuna »Maribor jutri«, na katerih bodo občani lahko izvedeli, kako sodelovati pri predlaganju projektov za izboljšanje mesta.

Prva delavnica bo v torek, 12. maja, ob 17. uri, v Vetrinjskem dvoru, druga pa v četrtek, 14. maja, ob 17. uri, v prostorih Mestne četrti Pobrežje.

Na delavnicah bodo predstavili postopek participativnega proračuna, pomagali pri oblikovanju idej in pojasnili oddajo predlogov. Predstavili bodo tudi novo aplikacijo Naš Maribor, prek katere bo sodelovanje občanov enostavnejše.

V preteklih tednih je občina podobne delavnice že pripravila za starejše, invalide ter dijake in srednješolce.

Preberite še

Komentarji

Predlog

Predlagamo kvak kvak provizijo!!!! Oziroma tskoimenovano "donacijo" za "avtocesto" iz strani obcine.... Zaba potrebuje kes!! Panika ga hvata, krediti, posojila...!! Totalno je zaglavo, krasti ne more vec, ker so ga nasekali po tatinskih tacah in se pratijo ga!! Tuli, peni se, scije...

Komentarji

Predlog

Predlagamo kvak kvak provizijo!!!! Oziroma tskoimenovano "donacijo" za "avtocesto" iz strani obcine.... Zaba potrebuje kes!! Panika ga hvata, krediti, posojila...!! Totalno je zaglavo, krasti ne more vec, ker so ga nasekali po tatinskih tacah in se pratijo ga!! Tuli, peni se, scije...

Lokalno

Vse v Lokalno

Šport

Vse v Šport

Politika

Gospodarstvo

Slovenija

Scena

Svet

Vse v Svet

Kronika

Vse v Kronika

Kultura

Vse v Kultura