Slika je simbolična (foto: Bobo).
Neurje je številnim v občini Hoče – Slivnica uničilo streho, v pomoč so organizirali brezplačen odvoz azbestne kritine.

Župan občine Hoče – Slivnica, Marko Soršak svojim občanom in občankam sporoča veselo novico. Ker je pobesnela narava v petek v nekaj minutah v občini Hoče – Slivnica uničila številne strehe, so v občini omogočili brezplačen odvoz azbestne kritine.

Vlogo je mogoče oddati na tej povezavi. S klikom na povezavo boste na spletni strani občine našli vlogo in točna navodila, kako je potrebno azbestno kritino pripraviti za odvoz.

Vloge lahko občani in občanke seveda oddate tudi osebno v času uradnih ur na sedežu občine, še sporoča župan.

Komentarji (1)

orožnik (ni preverjeno)

Kolikor vem, že ta brezplačen odvoz azbestne kritine v občini Hoče-Slivnica velja kar nekaj časa, sicer pa, ko pada dež, se mi Pohorci veselimo, vi, v dolini pa trepečete.

Starejše novice