OBVESTILO ZA STARŠE: Zaradi kriznih razmer spremenjeni potovalni načrti letovanja

| v Lokalno

Iz Zveze prijateljev mladine Maribor obveščajo o spremembi potovalnih načrtov.

Iz Zveze prijateljev mladine Maribor obveščajo, da morajo zaradi kriznih razmer na cestah spremeniti potovalne načrte.

Kot so zapisali v pojasnilu, so glede na poročanje zaprte glavne in stranske ceste na vseh avtobusno dostopnih relacijah od Vranskega proti Mariboru, zaprte pa so tudi že Trojane in predvidoma tudi Kamnik.

Zaradi tega so se odločili, da avtobuse, ki so trenutno v okolici Ljubljane usmerijo proti Brežicam in preko Zagreba v Maribor.

Zamuda najmanj eno uro

»Takšna pot bo zanesljivo prinesla več kot eno urno zamudo s prihodom v Maribor, kaj več pa v tem trenutku ne moremo napovedati. Prosimo, spremljajte naša obvestila na Facebooku, spletni strani in medijih,« so pojasnili.

Napovedali so tudi, da bo peta izmena odpotovala danes iz Maribora v Poreč preko Zagreba, odhod iz Maribora pa bo zamaknjen vsaj na 15.30.

Natančnejšo objavo o odhodu bodo sporočili po 14.00.

Preberite še

Komentarji

Lokalno

Vse v Lokalno

Šport

Vse v Šport

Politika

Gospodarstvo

Slovenija

Scena

Svet

Vse v Svet

Kronika

Vse v Kronika

Kultura

Vse v Kultura