Od Roka se bomo poslovili ta petek

| v Lokalno

Za mladim Rokom Černicem, ki se je ljudem v srce zapisal s skromnostjo in razdajanjem, žaluje Maribor, slovenska nogometna javnost in vsi, ki so ga poznali. Znano je, kdaj se bomo od mladega dobrosrčneža lahko poslovili.

Zadnje slovo od mladega humanitarca, zagrizenega prostovoljca in predvsem človeka z veliko začetnico Roka Černica bo že ta petek, 24. avgusta, ob 14.30 na pobreškem pokopališču v Mariboru, so sporočili njegovi najbližji.

Od strastnega navijača Nogometnega kluba Maribor, ki se je poslovil veliko prezgodaj, se na družbenih omrežjih poslavljajo številni, celo predsednik republike Borut Pahor, ki je zapisal naslednje besede: »Rok je umrl. Nebesa zagotovo obstajajo, ker kam bi sicer šle tako dobre duše.«

Njegove vijoličaste sestre in brati so se mu na dan njegove smrti sicer že poklonili s prižigom 21-ih sveč na južni strani Ljudskega vrta za njegovih 21 let. ​​

Preberite še

Komentarji

Komentarji

Lokalno

Vse v Lokalno

Šport

Vse v Šport

Politika

Gospodarstvo

Slovenija

Scena

Svet

Vse v Svet

Kronika

Vse v Kronika

Kultura

Vse v Kultura