Po dolgi bolezni je umrl znani mariborski bobnar Mario Modrinjak, ki si je v svoji bogati karieri oder delil s številnimi slovenskimi in tujimi glasbeniki.
Glasbenik Zoran Predin je na Facebooku sporočil žalostno vest, da je umrl priznani slovenski bobnar Mario Modrinjak.
»Naš Mario je odšel med zvezde,« je zapisal Predin.
Modrinjak je igral v številnih skupinah in si oder delil z odličnimi slovenskimi in tujimi glasbeniki, med drugim tudi z Zoranom Predinom. Preigraval je rock, etno in jazz glasbo, tako doma kot v tujini.
Septembra lani je luč sveta ugledal film o njegovem življenju Biti Mario, ki ga je posnel režiser Rudi Uran. Film govori o njegovi karieri in o težki bitki z zahrbtno boleznijo, pa tudi o glasbeni sceni v Mariboru na splošno.
Mariu se je življenje obrnilo na glavo, ko je izvedel, da ima raka. V močni želji do življenja je bil pripravljen preizkusiti vse oblike zdravljenja in se boriti do konca.