V Mariboru pet novih okužb, tako se covid-19 širi po Podravju

| v Lokalno

Kako se koronavirus širi v občinah?

V Sloveniji so včeraj, 27. avgusta, opravili 1388 testiranj na novi koronavirus. Potrdili so 42 novih okužb, nihče ni umrl. 

Po podatkih Covid-19 sledilnika so pet okužb potrdili v Celju in Mariboru, štiri okužbe so zabeležili v Ljubljani, po dva nova primera imajo v občini Koper, Velenje, Črnomelj, Brezovica in Krško.

En primer okužbe so potrdili v občini Velike Lašče, Dravograd, Kranj, Sevnica, Šmarje pri Jelšah, Šmartno pri Litiji, Brežice, Kamnik, Miklavž na Dravskem polju, Murska Sobota, Šenčur, Videm, Muta, Rogaška Slatina, Borovnica, Prebold, Vuzenica in Zavrč. 

V Podravju aktivne okužbe v štirinajstih občinah

Podravska občina z največ aktivnimi primeri je Mestna občina Maribor, kjer je trenutno okuženih 16 oseb. Štirje aktivni primeri so v občini Slovenska Bistrica, trije v občini Poljčane in Miklavž na Dravskem polju. Eno aktivno okužbo imajo v občinah Lenart, Pesnica, Sveta Trojica v Slovenskih goricah in Šentilj. 

Preberite še

Komentarji

Komentarji

Lokalno

Vse v Lokalno

Šport

Vse v Šport

Politika

Gospodarstvo

Slovenija

Scena

Svet

Vse v Svet

Kronika

Vse v Kronika

Kultura

Vse v Kultura