Torej, kam ta konec tedna?
Ob 19. uri bo v Hramu kulture Arnolda Tovornika v Selnici ob Dravi Vid Valič nastopil s svojo monokomedijo Moška pamet.
Ob 20. uri se lahko v Dvorani Gustaf Pekarna prepustite težkim ritmom koncertov skupin Slugpit, Pit Viper in Häxänking, ki obljubljajo večer poln pogube, besa in demonskega bobnenja.
Ob 20. uri bo v Narodnem domu Maribor na Malem odru koncert belgijskega kitarista Berta Dockxa, ki bo tokrat nastopil s svojo zasedbo Ottla.
Ob 20. uri bo v Vinoteki Maribor v Vodnem stolpu nastopil Boštjan Velkavrh: Intimno Acoustic Trio, v Vetrinjskem dvoru pa bo ob b 22. uri Pustni MKC Party.
Pustovanje v soboto
V soboto, 1. marca, se lahko v Vetrinjskem dvoru ob 16. uri pridružite (Fl)etnemu družinskemu praznovanju Pust Vetrinjski!, kjer bo poskrbljeno za zabavno pustno rajanje za otroke in družine.
Ob 20. uri bo v Narodnem domu Maribor s svojo predstavo ABRAhmmm nastopil Tadej Toš, ki bo s svojim značilnim humorjem poskrbel za obilo smeha in dobre volje.
Ob 22. uri bo v Festivalni dvorani Lent ekskluzivni pustni dogodek Secret Masquerade House, kjer bo za glasbo poskrbel legendarni House DJ Low Steppa.
Otroško rajanje v nedeljo
V nedeljo, 2. marca, bo v Narodnem domu Maribor Pustno rajanje z Romano Kranjčan ob 11. uri.
Ob 18.30 si lahko v Mariboxu ogledate film Emilia Pérez, intenzivno mešanico muzikala in telenovele.
Ob 19. uri bo v Kulturnem domu Pekre na sporedu predstava Moja babi, socialistični mrtvak, ki temelji na komediji Toneta Partljiča.
Za več informacij o dogodkih in drugo aktualno dogajanje spremljajte koledar dogodkov na Mariborinfo.
Komentarji (6)
zakaj pa so odpovedali pustno povorko po mariboru?
a parada ponosa pa bo?
Na radio Net FM so poročali, da, ker ni bilo zanimanja za koncert skrajnega levičarja Magnifica, so posledično odpovedali tudi vse ostale prireditve. Sicer pa, od Magnifica mi je še kar všeč tista, ki jo prepeva, kako že, večkrat ponovi, "magnifico je *žaljiva vsebina je bila odstranjena*"", ne v doslednem smislu, ampak po njegvem obnašanju in izjavah.
Torej, prišli smo tako daleč, da bi moral napisati ISTOSPOLNI, ne pa P....E ....D.....E....R
Ha, ha, mi je uspelo, tega pa še niste jemali, cenzorji....
Cenζorji so prſuκnjeni.