Slika je simbolična (foto: Bobo).
Ljubljanske ulice bodo preplavili traktorji.

19. marca, na dan sv. Jožefa, se bo v Ljubljani odvil vseslovenski kmečki punt.

Na stavbah se pogosto srečujemo s pojavom konstrukcijskih razpok. Te so najpogosteje prisotne na stenah, večkrat pa tudi na betonskih ploščah.
V Hotelu Habakuk vas pričakuje pravo kulinarično doživetje z ameriškim pridihom. Na edinstvenem BBQ brunchu boste uživali v pristnih okusih, navdihnjenih z najboljšimi ameriškimi specialitetami.

Kmetijske organizacije imajo sedem zahtev: izključitev plačil OMD iz obdavčitve, umeščanje in izgradnja vodne infrastrukture le pod določenimi pogoji, sprememba uredbe o pravilih pogojenosti, dostopnost in dovolj denarja za kmetijsko-okoljsko-podnebne ukrepe, zmanjšanje populacije zveri in divjadi na nosilno zmogljivost okolja, redna in takojšnja izplačila ukrepov skupne kmetijske politike v časovnih okvirih preteklih obdobij in znižanje pristojbine za vzdrževanje gozdnih cest.

Spodaj je izjava glede napovedanega prijavljenega shoda inšpektorja oddelka za cestni promet v sektorju uniformirane policije Policijske uprave Ljubljana Refika Hodžića.

Hodžić pričakuje, da bodo zaradi traktorjev zastoji na cestah v Ljubljani in okolici, udeležencem protesta pa je odsvetoval nepotrebno oviranje prometa, saj da bodo s tem oteževali delo interventnim službam.

Kolikor je znano, bodo kmetje 19. marca ob 10. uri krenili s Trga republike, nato pa bodo krožili po mestu. S cest naj bi se umaknili do 14. ure, protesta pa naj bi se udeležilo okoli 2000 kmetov s traktorji.

Komentarji (15)

orožnik (ni preverjeno)

Dva glavna na policiji, Refik in Senad bosta spravila v red kmečke traktoriste, Jožefe, Francete, Ivane, Korle, Makse, Leopolde itd.....

Kurbinsin (ni preverjeno)

Naj grejo pred parlament in izlijejo greznico

Inšpektor Goflja (ni preverjeno)

Ena cisterna gnojevke za Opankovića osebno

Marburg ad drau (ni preverjeno)

opankovica-ića najbolje navajati v gnojsnico-da vidi kaj je drekovod v praksi-drugega si ta golazen ne zasluži!!!

Jovanka brozpsica (ni preverjeno)

vidimo da se je narod koncno zacel upirati gnusnim laznivim tatinskim zahrbtnim komunistom-levicarjem-slovenija gre naprej-brez jugoslovanskega dreka!!!!gremo NE bojte se holobje golazni in njihovih pomagacev!!!!greznice jugoslavije hvalabogu ni vec!!!!! zdaj gre za našo precudovito slovenijo!!!!!

Marburg ad drau (ni preverjeno)

kdor prvi zalije to komunisticno golazen-s šiso-trenutni vladajoci lopovi-levicarji-MU POPLACAM VSO KAZEN IZ MOJEGA ZEPA-DAJTE JIH!!!!smrt komunisticni zalegi v sloveniji!!!!!

Mb-11 (ni preverjeno)

Še malo pa ti bodo nadeli prisilni jopič.

aleksander a.ić (ni preverjeno)

auuu kako boli da so mi sfukali jugogreznico jugoslavijo ki jo je organiziral zlocinec tito-seveda vse vodeno iz nasoga beograda!!!!potem oluja,zdaj smo pod nadzorom nata...zato ker srbija ne spostuje daytonskaga sporazuma...auuu zdaj smo nezaželeni se v sloveniji!!!!kam zdaj naj skrijem svoje smrdljivo cetinske dupe-kamo te pitam!!????

aleksander a.ić (ni preverjeno)

auuu kako boli da so mi sfukali jugogreznico jugoslavijo ki jo je organiziral zlocinec tito-seveda vse vodeno iz nasoga beograda!!!!potem oluja,zdaj smo pod nadzorom nata...zato ker srbija ne spostuje daytonskaga sporazuma...auuu zdaj smo nezaželeni se v sloveniji!!!!kam zdaj naj skrijem svoje smrdljivo cetinske dupe-kamo te pitam!!????

Aljoša D. (ni preverjeno)

Dam vsakemu ... v rito, da ne bo pomote ... najraje Paveliću ... to je tisti, ki po pički od zaveznikov (Američani, Britanci, Rusi) je dobil ...

aleksander a.ić (ni preverjeno)

popedram te ,lahko tudi brez plačila.. dam tudi v rito-najraje komunisticnemu jugo-pedru-milosevic mi je ze svrsil.moja serbakarska želja =srbska drzava-dokler spet ne dobim po picki..

pagans eu (ni preverjeno)

SLOVENCI-DOBRO SI ZAPOMNITE IZDAJALCE SLOVENSKEGA NARODA-PREDVSEM TAKE ,KI SO POREKLO JUGOVICEV IN RAZNORAZNE JUGOFILE ,BODITE POZORNI NA NJIH-NA VSAKEM KORAKU-LAHKO JE VAS SODED ,DELODAJALEC,BILOKDO!!!!NAJBOLJE DA SI SESTAVITE SEZNAM-POD SLOGANOM NIKOLI NE VEMO KAJ BO PRINESLA PRIHODNOST!!!!

pohorskisvizec

Bravo kmetje!

Mbb (ni preverjeno)

Kmetje so politični agitatorji stranke SDS enako kot Ruparjevi upokojenci . Dokler narod ne bo mislil s svojo glavo bo hlapec političnih diktatorjev.

direkt na lape (ni preverjeno)

ti si pa komunisticni jugoslovanski agitatator-izdajalec in uničevalec slovenije !!!!!skrivate se v levičarskih sociaisticnih strankah SD,LEVICA IN SLOBODA-MARS V GREZNICO JUOSLAVIJO-KAJ zdaj ne razumeš!!!

Starejše novice