Po večnem derbiju velika kazen za Maribor: Odšteti bodo morali visok znesek, a to še ni vse

| v Šport

Nogometaši Olimpije in Maribora so se v 15. krogu Prve lige Telemach na ljubljanskem stadionu Stožice razšli brez golov, disciplinski sodnik Nogometne zveze Slovenije Boštjan Jeglič pa je danes izrekel kazni zaradi incidentov.

Maribor bo v blagajno Nogometne zveze Slovenije prispeval 12.500 evrov, Olimpija 12.000, kluba sta prejela tudi kazni za navijaški skupini.

Poleg denarja je disciplinski sodnik Nogometne zveze Slovenije Boštjan Jeglič štajerski klub kaznoval še s kaznijo igranja treh domačih tekem brez gledalcev na južnem delu stadiona, kjer se nahaja domača navijaška skupina Viole.

Kazen mora klub izvršiti na prvih treh sledečih domačih tekmah v sezoni, če pa katere od teh ne bi odigrali, pa se izvrši na vsaki naslednji tekmi, ki jo Maribor odigra kot domačin, je zapisal Jeglič.

Disciplinski sodnik je tudi Olimpiji naložil kazen igranja ene domače tekme brez gledalcev na tribuni B stoženskega stadiona, kjer se nahaja domača navijaška skupina Green Dragons.

Preberite še

Komentarji

44

Lj je kriva
Zopet nov sponzorski vlozek za nzs

Namizni Nogometaš

En hektar zemlje, da se potem 22 mandeljcev razgibava?!
Je pa že boljše igrati namizni nogomet.

SLO

Sedaj ko so turki lastniki ne bo več finančnih težav in tudi same zmage bodo.

Lokalno

Vse v Lokalno

Šport

Vse v Šport

Politika

Gospodarstvo

Slovenija

Scena

Svet

Vse v Svet

Kronika

Vse v Kronika

Kultura

Vse v Kultura