Grozljiv napad v Mariboru: Mladoletnika večkrat udarili in ga oropali

| v Kronika

V Mariboru je do mladoletnika pristopilo več oseb. Sprva so ga večkrat udarili, potem pa so ga oropali.

Policisti Policijske uprave Maribor so bili obveščeni, da je včeraj zvečer v Mariboru do mladoletne osebe pristopilo več mlajših oseb.

Osebo so večkrat udarili, potem pa mu odvzeli mobilni telefon, gotovino in nekaj drugih predmetov ter s kraja zbežali. Policisti kaznivo dejanje ropa še preiskujejo.

Prav tako so policisti Policijske postaje Lenart v tem tednu, zaradi suma storitve kaznivega dejanja velike tatvine, opravili hišno preiskavo pri osumljencu z območja Svete Trojice.

V hišni preiskavi so policisti zasegli različne predmete, za katere sumijo, da izvirajo iz kaznivih dejanj, prav tako pa so zasegli tudi neznana zdravila in rjavo-rumeno tekočino v stekleničkah, za katero sumijo, da gre za prepovedano drogo, oziroma prepovedane snovi.

Po opravljenih analizah in zaključeni preiskavi bo zoper osumljenca podana kazenska ovadba. V kolikor bi občani na fotografijah prepoznali svoje predmete, jih prosijo, da pokličejo na Policijsko postajo Lenart, oziroma 113.

Vir: Policijska uprava Maribor

Zaradi pretepa okoli 3. ure zjutraj policisti posredovali v lokalu

Včeraj, okoli 16. ure, so policisti Policijske postaje Maribor II intervenirali v zasebnem prostoru v Mariboru, kjer je kršitelj pod vplivom alkohola kršil javni red in mir.

Kršitelj je kljub ukazu policistov, da preneha s kršitvijo, s to nadaljeval, zato je bilo zoper njega odrejeno pridržanje v prostorih policije. Po zaključenem postopku bo zoper njega izveden ustrezen ukrep.

Prav tako so policisti iste policijske postaje okoli 3. ure intervenirali v lokalu v Mariboru, kjer sta se kršitelja pod vplivom alkohola pretepala.

Eden od kršiteljev je kljub ukazu policistov, da preneha s kršitvijo, s to nadaljeval, zato je bilo zoper njega odrejeno pridržanje. Po zaključenem postopku bo zoper njega izveden ustrezen ukrep.

Kaj so še obravnavali mariborski policisti?

Policisti operativno-komunikacijskega centra Policijske uprave Maribor so na številki policije 113 za komunikacijo v sili v zadnjem dnevu prejeli 316 klicev, med katerimi je bilo 105 interventnih dogodkov, oziroma takšnih, da je bilo potrebno posredovanje policije.

V opisanem času so obravnavali:

  • 16 kaznivih dejanj,
  • 20 prometnih nesreč I. kategorije, tri prometne nesreče II. kategorije, v katerih so bile tri osebe telesno poškodovane,
  • deset prijav kršitev javnega reda in miru, od tega sedem na javnem kraju in tri v zasebnem prostoru,
  • dve pridržanji kršitelja javnega reda in miru.

Preberite še

Komentarji

Kurbinsin

Evo yugo migrantska gamad ze vsiljuje svoj yugoviski nacin

44

bodo pa organ ipregona morali malo po mestu vec hodit, preventiva

ma

skifi da bi po mestu patruljirali!!????ha ha ha -udba je zavezana da pise kazni in polni komunisticni proracun!!!!ha ha ha!!!

pohorskipizdec

Ne, ni res! Volilci SDS ljubijo kriminal, saj jim je vzor karierni kriminalec Janez Janša, večkrat obsojen zaradi številnih kaznivih dejanj, ki je zaradi tega del svojega življenja preživel v različnih zaporih.

sprema se oluja

po mariboru se širi beda in revscina!!!tatvine umori ropi na dnevnem redu!!!balkanizacija maribora nevarno narasca!!!!ve se kdo je đupan!!!!!kninski srb!!!!

za maribor spremni

štajerska pozdravjena-kako lahko pustite temu dreku -zablji fris..da vam uničuje maribor in krade milijone!!!!!pripravite zastave iz jugogreznice in slike zločinca, tata ,pedofila ,jugobandita-josipa broza tita!!!! da jih kurimo po mariboru tako kot 1991-sledi nepreklicni odstop lopovskega jugovica!!!!!!kje je bil 1991 izdajalec-zabji fris- vas vprašam!!!!!?

Xy1962

Mater,ti pa si en psihič. Res ti ni pomoči.

Gnojni sarkom

še slabše bo.....

Lokalno

Vse v Lokalno

Šport

Vse v Šport

Politika

Gospodarstvo

Slovenija

Scena

Svet

Vse v Svet

Kronika

Vse v Kronika

Kultura

Vse v Kultura