Na begu oborožen povzročitelj nesreče, ste ga videli?

| v Kronika

Možje v modrem skušajo najverjetneje oboroženega neznanega osumljenca kaznivega dejanja izslediti.

Kot so sporočili iz Policijske uprave Nova Gorica, so danes zjutraj italijanski varnostni organi na hitri cesti na Vrtojbi v smeri Slovenije ustavljali kombinirano vozilo ukrajinskih registrskih številk, katerega voznik ni ustavil in je zapeljal čez državno mejo v smeri proti Ajdovščini.

Italijanski varnostni organi so kombinirano vozilo ukrajinskih registrskih številk zasledovali, pri čemer je neznani voznik na regionalni cesti pred naseljem Dobravlje povzročil prometno nesrečo. Voznik je s kraja pobegnil v smeri proti naselju Kukanje.

Novogoriški policisti zdaj na območju med Ajdovščino in Potočami izvajajo aktivnosti za izsleditev po vsej verjetnosti oboroženega osumljenca kaznivega dejanja.

Policisti novogoriške policijske uprave naprošajo, da v primeru, če opazite moškega, visokega med 160 in 175 centimetri, svetlejših las, oblečenega v črno kratko majico in svetle kavbojke, to takoj prijavite na najbližjo policijsko postajo oziroma pokličejo na interventno številko policije 113 ali anonimno številko 080 1200.

Preberite še

Komentarji

Komentarji

Lokalno

Vse v Lokalno

Šport

Vse v Šport

Politika

Gospodarstvo

Slovenija

Scena

Svet

Vse v Svet

Kronika

Vse v Kronika

Kultura

Vse v Kultura