Želite biti vedno na tekočem? Izberi Mariborinfo kot prednostni vir na Googlu.

Najprej letela molotovka, sledilo streljanje: Brutalen obračun nad policisti, en hudo poškodovan

| v Kronika

Občan je sinoči v Slovenj Gradcu huje poškodoval policista, so sporočili s Policijske uprave Celje.

Policijska uprava Celje je sporočila, da je sinoči, okoli 20. ure, 45-letni občan med obravnavo kaznivega dejanja v Starem trgu v Slovenj Gradcu napadel policiste.

Občan je proti policistom najprej vrgel prižgano molotovko in streljal proti njim. V nadaljevanju je bilo ugotovljeno, da je uporabljal plašilno pištolo

Občan je nato enega od policistov fizično napadel in ga hudo poškodoval.

Policisti so osumljenega obvladali in ga pridržali.

Zaradi sumov storitve kaznivih dejanj nasilja v družini, grožnje, napada na policista in hude telesne poškodbe ga bodo kazensko ovadili.

Preberite še

Komentarji

Mb-11

V takšnih primerih bi morali policisti uporabiti strelno orožje! Sedaj pa bomo morali še 10 let vzdrževati tega...?!

Komentarji

Mb-11

V takšnih primerih bi morali policisti uporabiti strelno orožje! Sedaj pa bomo morali še 10 let vzdrževati tega...?!

Lokalno

Vse v Lokalno

Šport

Vse v Šport

Politika

Gospodarstvo

Slovenija

Scena

Svet

Vse v Svet

Kronika

Vse v Kronika

Kultura

Vse v Kultura