Želite biti vedno na tekočem? Izberi Mariborinfo kot prednostni vir na Googlu.

Vozniki, pozor! Avtocesta proti morju zaradi nesreče popolnoma zaprta

| v Kronika

Nastajajo zastoji, obvoz urejen po regionalni cesti.

Na primorski avtocesti je med Logatcem in Uncem proti Kopru zaradi prometne nesreče zaprta avtocesta.

Kot so sporočili z Darsa, je avtovleka že na kraju prometne nesreče, policisti pa trenutno opravljajo ogled in skeniranje cestišča. Zaradi tega bo popolna zapora avtoceste po njihovih navedbah trajala dlje časa.

Obvoz po regionalni cesti

Obvoz je urejen po regionalni cesti Logatec–Unec.

Na tem delu primorske avtoceste nastaja zastoj, zato voznike pozivajo k dodatni previdnosti. Ob tem opozarjajo tudi na nujnost ustvarjanja reševalnega pasu.

Voznikom svetujejo, naj pred odhodom na pot spremljajo aktualne prometne informacije na spletni strani promet.si ali v aplikaciji Promet+.

Preberite še

Komentarji

S klikom na gumb Komentiraj se strinjate s pravili komentiranja.
CAPTCHA
janek_1

pa se se prav sezona turistov ni pricela. Kdo bo odgovarjal za te nesrece?

kdo bo odgovarjal???

nihče.
država (odločevalci) tak nikoli ne odgovarjajo (ker raje denar v lastne žepe tlačijo, namesto da za vzdrževanje in urejanje države skrbijo).
državljani-uporabniki-slovenci smo pa podložniki, večni sluge nekomu :( ker se nismo sposobni upreti :(
tako da kdo bo odgovarjal? najbolj bo žal zmeraj odgovarjal tisti, ki je najnižje na družbeno-politicni lestvici, ne glede na to, kdo je kriv :((((

če samo pomislim, npr. koliko mostov se je zgradilo v Jugoslaviji od 45 do 91 - in koliko mostov se je zgradilo v Sloveniji od 91 do 26 ...
ob tem pomisleku, bi rekel da so nam že pol države pokradli :(((

AI

Župnik Vrtovec bo to zrihtal ! Zjutraj bodo vstali eno uro prej in delali 25 ur na dan .

Komentarji

S klikom na gumb Komentiraj se strinjate s pravili komentiranja.
CAPTCHA
janek_1

pa se se prav sezona turistov ni pricela. Kdo bo odgovarjal za te nesrece?

kdo bo odgovarjal???

nihče.
država (odločevalci) tak nikoli ne odgovarjajo (ker raje denar v lastne žepe tlačijo, namesto da za vzdrževanje in urejanje države skrbijo).
državljani-uporabniki-slovenci smo pa podložniki, večni sluge nekomu :( ker se nismo sposobni upreti :(
tako da kdo bo odgovarjal? najbolj bo žal zmeraj odgovarjal tisti, ki je najnižje na družbeno-politicni lestvici, ne glede na to, kdo je kriv :((((

če samo pomislim, npr. koliko mostov se je zgradilo v Jugoslaviji od 45 do 91 - in koliko mostov se je zgradilo v Sloveniji od 91 do 26 ...
ob tem pomisleku, bi rekel da so nam že pol države pokradli :(((

AI

Župnik Vrtovec bo to zrihtal ! Zjutraj bodo vstali eno uro prej in delali 25 ur na dan .

Lokalno

Vse v Lokalno

Šport

Vse v Šport

Politika

Gospodarstvo

Slovenija

Scena

Svet

Vse v Svet

Kronika

Vse v Kronika

Kultura

Vse v Kultura