Želite biti vedno na tekočem? Izberi Mariborinfo kot prednostni vir na Googlu.

Bo Franc Kangler državni sekretar, pristojen za policijo in migracije? Poklicali smo ga

| v Politika

Nekdanji mariborski župan Franc Kangler naj bi se vrnil v državno politiko kot državni sekretar, pristojen za policijo in migracije.

Franc Kangler, nekdanji mariborski župan, nekdanji poslanec in državni svetnik, naj bi se po poročanju Večera znova vračal v državno politiko. Po neuradnih informacijah naj bi bil imenovan za državnega sekretarja na ministrstvu za notranje zadeve in javno upravo, ki ga bo vodil Franci Matoz.

Pristojen naj bi bil za policijo in migracije.

O tem, da bi se dolgoletni politik, ki vodi mariborsko SDS, lahko vrnil v Ljubljano, je poročal tudi Požareport.

Za komentar smo poklicali Franca Kanglerja in ga vprašali, ali lahko potrdi informacije, da naj bi postal državni sekretar na ministrstvu za notranje zadeve in javno upravo.

»Ne bom potrjeval, pa ne zanikal,« je odgovoril za Mariborinfo.

Na vprašanje, ali so informacije torej točne, ni želel odgovoriti, ob koncu pogovora pa je dejal, da bo »jutri po seji vlade« znano več.

Županska kandidatura očitno odpade

Kangler je bil državni sekretar na ministrstvu za notranje zadeve že v času tretje vlade Janeza Janše, ko je ministrstvo vodil Aleš Hojs. S tem je očitno konec ugibanj, ali bi Kangler lahko še enkrat kandidiral za mariborskega župana.

SDS naj bi svojega kandidata za župana Maribora predstavila do konca meseca. Kangler je po poročanju Večera že dejal, da kandidata imajo, imena pa ni razkril.

Preberite še

Komentarji

Tito drek

Opankarji se penijo, tulijo eden v ljubljani eden v mariboru!! Cpbija v sloveniji so mokre sanje... To se bo zanimivo!!!

Vaše ime*

Mu privoščim, samo da ni v MB

Halo Francl

Kdo bo tvoje pujčeke hranil ? Pošlji onega iz SDS ki je hodil po strehi ,da se malo pomiri .

God of devil

Kdo bo k zabjemu frisu na dob hodil..!!, gotof je!!

fuj, fej, gnus na kvadrat

vedno več KRIMINALCEV vodi to državo.
od "butastih frisov"; do "silikonskega" škrata / odvetnika, ki bi rad da se ga vsi bojijo; do pravnomočno obsojenih mandatarjev; ...
le zakaj se mi zdi, da bo v prihodnjih 4h letih policijski vodni top spet "streljal" po ljudeh...

vse gre v KU*AC - "izbranci/elita" si prizadevajo vse pokrast (kar ne gre drugace pac poskusajo kupit), večino prebivalstva pa vsi samo "stiskajo" ...

vse že skušajo deklarirati kot "luksuz", namesto da bi ljudem omogočili, da bi se trudili, da bi današnji "luksuz" jutri postal osnovna dobrina! ne, raje bodo iz nekdaj osnovne dobrine, naredili luksuz ...

albanci so bolj pametni od nas - poglejte kako narod protestira, ko skuša država pred njihovim nosom prodati zaščitena državna bogastva Ivanki Trump in Kushner-ju! pri nas pa ves KRIMINAL političnih "veljakov" pade na sodišču - kar še dodatno potrdi tezo, da je vse nastavljeno tako, da lahko ti kriminalni pokvarjenci (o)okradejo državo in državljane !!

čez 20 let, ko boste šele skapirali, kako nas že zadnjih skoraj 30 let nate*ujejo - bo PREPOZNO !! takrat bo v sloveniji večji odstotek klošarjev kot je danes v ameriki !!!

POD KRINKO VOLITEV SI IZBRANCI PRILAŠČAJO DRŽAVO :X
očitno se bo moral res zgoditi "PLANET OD THE APES", ker drugače bomo res popolnoma uničili za svet

Zabji fris

Kriminalci komunisti levicarji so v paniki!! Ne bodo mogli vec krasti in manipulirati!! Toooooo!! Zivel sds, zivel Matoz, zivela nova vlada, narod je na vasi strani vas podpira.. Samo represivno naprej!! Gremo naprej akcija!!

škif

pa sem že mislil da smo na podnu.

Srp in kladivo

Ko karierni kriminalec postane državni sekretar, pristojen za policijo in migracije. Negativna selekcija skrajne desnice v vsem svojem sijaju.

Kosmati

Ko se kriminalni imperij komunistiov levicarjev zacne potapljati, kar se udejanja, se veca histerija, panika, tulijo in se bolj bodo!! Hvala narod, hvala sds, hvala nsi-slovenija vas podpira!!

kar_nekdo

popravek, mogoče 35% Slovenije jih podpira...
Ostali jih preziramo v dno duše...

Zastopnik

Kaj pernati holop se je zaletel v steno ali kaj da je strmoglavil.... 😎Sedaj ga bojo, kriminalca, sedaj ne more vec podkupovati/izsiljevati policije in obvescevalnih sluzb!! Sedaj ga bojo!!! Hvala nova vlada, naredite red, to zahteva slovenija in narod!! No mercy!!

Metla

🤦😂😂,iz enega cirkusa, v drugega. Ni razlike. Je pa smešno. Izbrali ste svoje 🤡, v vsakem primeru je na koncu cirkus, s temi...

Tito drek

Golob je z oskubljenim perjem pikiral!! Sedaj lahko samo se gruli... Kaj bo sedaj s cipo!!?? 🥳

Janša drek

Janša je s svojo lopovsko kriminalno združbo že parkrat pristal v zaporu. In tudi letos bo ponovno pristal, zaradi veleizdaje države, ko je najemal tuje obveščevalna paravojaške službe, da je z državnim udarom protipravni prevzel oblast v državi. Smrt janšizmu, svoboda narodu!

Heroj Jansa

Jansa nacionalni junak slovenije!!! Komunisti levicarji mu po udbovsko ze vec kot 35let podtikajo!! Ni jim uspelo!! Jansa hvala ti da si raztural zlocinsko jugopartijo in nas resil jugokomunizma, jugoslavije!! Vsaka cast ti!! Smrt komunizmu svoboda sloveniji!!

Korijev haiku

Cipa bo kmalu odletela k drugemu sponzorju, ki ji bo naredil večji terarij za nutrije

Gnoj Janša

Veleizdajalec - gnoj od Janše sodi v zapor nazaj v rodno Kosovo, kjer ga je skotila podgana. Skrajni desničarji pa so vedno bili proti Slovencem, zato so se družno z nacistično Nemčijo in fašistično Italijo borili proti poštenim Slovencem, mnogo so jih ubili, otroke pa ugrabili. In da si tu neki Gustek s tremi razredi pomožne šole sploh upa zagovarjati ta smrad, je še bolj nagnusno. Dosmrtno ječo za tega kriminalca zaradi veleizdaje Slovenije.

Heroj Jansa

Heroj Jansa si zasluzi nobelovo nagrado!! Raztural je zlocinsko tatinsko diktatorsko jugopartijo kar ni uspelo ameriki nemciji, evropi!! Jansi je!! Hvala ti!! Komunisticni lopovi nepremicnin, vil gradov tovarn his gozdov kmetij-jugokomunisticni banditi, bjseviske podgane, hujse od kuge!! katerih vodja tito_psihopatski izdajalec, ki je sodeloval(trudil se je!!) z hitlerjem in stalinom, ampak ga je veliki vodja hvalabogu zavrnil in na njegovo betico razpisal nagrado!! Ne pozabite ne nasedajte!!

Gnoj golob

Rdeca podgana, pripravi se!beg po ratline-nujen! Dvignil se bo narod!!! Zakljucili ste!!

besa

Stevanovič,Matoz,Kangler - sami policaji,mislim pa,da je Kangler podkupil Matovza z nekaj balami sena,da ga bo ta imenoval za sekretarčka.

Komentarji

Tito drek

Opankarji se penijo, tulijo eden v ljubljani eden v mariboru!! Cpbija v sloveniji so mokre sanje... To se bo zanimivo!!!

Vaše ime*

Mu privoščim, samo da ni v MB

Halo Francl

Kdo bo tvoje pujčeke hranil ? Pošlji onega iz SDS ki je hodil po strehi ,da se malo pomiri .

God of devil

Kdo bo k zabjemu frisu na dob hodil..!!, gotof je!!

fuj, fej, gnus na kvadrat

vedno več KRIMINALCEV vodi to državo.
od "butastih frisov"; do "silikonskega" škrata / odvetnika, ki bi rad da se ga vsi bojijo; do pravnomočno obsojenih mandatarjev; ...
le zakaj se mi zdi, da bo v prihodnjih 4h letih policijski vodni top spet "streljal" po ljudeh...

vse gre v KU*AC - "izbranci/elita" si prizadevajo vse pokrast (kar ne gre drugace pac poskusajo kupit), večino prebivalstva pa vsi samo "stiskajo" ...

vse že skušajo deklarirati kot "luksuz", namesto da bi ljudem omogočili, da bi se trudili, da bi današnji "luksuz" jutri postal osnovna dobrina! ne, raje bodo iz nekdaj osnovne dobrine, naredili luksuz ...

albanci so bolj pametni od nas - poglejte kako narod protestira, ko skuša država pred njihovim nosom prodati zaščitena državna bogastva Ivanki Trump in Kushner-ju! pri nas pa ves KRIMINAL političnih "veljakov" pade na sodišču - kar še dodatno potrdi tezo, da je vse nastavljeno tako, da lahko ti kriminalni pokvarjenci (o)okradejo državo in državljane !!

čez 20 let, ko boste šele skapirali, kako nas že zadnjih skoraj 30 let nate*ujejo - bo PREPOZNO !! takrat bo v sloveniji večji odstotek klošarjev kot je danes v ameriki !!!

POD KRINKO VOLITEV SI IZBRANCI PRILAŠČAJO DRŽAVO :X
očitno se bo moral res zgoditi "PLANET OD THE APES", ker drugače bomo res popolnoma uničili za svet

Zabji fris

Kriminalci komunisti levicarji so v paniki!! Ne bodo mogli vec krasti in manipulirati!! Toooooo!! Zivel sds, zivel Matoz, zivela nova vlada, narod je na vasi strani vas podpira.. Samo represivno naprej!! Gremo naprej akcija!!

škif

pa sem že mislil da smo na podnu.

Srp in kladivo

Ko karierni kriminalec postane državni sekretar, pristojen za policijo in migracije. Negativna selekcija skrajne desnice v vsem svojem sijaju.

Kosmati

Ko se kriminalni imperij komunistiov levicarjev zacne potapljati, kar se udejanja, se veca histerija, panika, tulijo in se bolj bodo!! Hvala narod, hvala sds, hvala nsi-slovenija vas podpira!!

kar_nekdo

popravek, mogoče 35% Slovenije jih podpira...
Ostali jih preziramo v dno duše...

Zastopnik

Kaj pernati holop se je zaletel v steno ali kaj da je strmoglavil.... 😎Sedaj ga bojo, kriminalca, sedaj ne more vec podkupovati/izsiljevati policije in obvescevalnih sluzb!! Sedaj ga bojo!!! Hvala nova vlada, naredite red, to zahteva slovenija in narod!! No mercy!!

Metla

🤦😂😂,iz enega cirkusa, v drugega. Ni razlike. Je pa smešno. Izbrali ste svoje 🤡, v vsakem primeru je na koncu cirkus, s temi...

Tito drek

Golob je z oskubljenim perjem pikiral!! Sedaj lahko samo se gruli... Kaj bo sedaj s cipo!!?? 🥳

Janša drek

Janša je s svojo lopovsko kriminalno združbo že parkrat pristal v zaporu. In tudi letos bo ponovno pristal, zaradi veleizdaje države, ko je najemal tuje obveščevalna paravojaške službe, da je z državnim udarom protipravni prevzel oblast v državi. Smrt janšizmu, svoboda narodu!

Heroj Jansa

Jansa nacionalni junak slovenije!!! Komunisti levicarji mu po udbovsko ze vec kot 35let podtikajo!! Ni jim uspelo!! Jansa hvala ti da si raztural zlocinsko jugopartijo in nas resil jugokomunizma, jugoslavije!! Vsaka cast ti!! Smrt komunizmu svoboda sloveniji!!

Korijev haiku

Cipa bo kmalu odletela k drugemu sponzorju, ki ji bo naredil večji terarij za nutrije

Gnoj Janša

Veleizdajalec - gnoj od Janše sodi v zapor nazaj v rodno Kosovo, kjer ga je skotila podgana. Skrajni desničarji pa so vedno bili proti Slovencem, zato so se družno z nacistično Nemčijo in fašistično Italijo borili proti poštenim Slovencem, mnogo so jih ubili, otroke pa ugrabili. In da si tu neki Gustek s tremi razredi pomožne šole sploh upa zagovarjati ta smrad, je še bolj nagnusno. Dosmrtno ječo za tega kriminalca zaradi veleizdaje Slovenije.

Heroj Jansa

Heroj Jansa si zasluzi nobelovo nagrado!! Raztural je zlocinsko tatinsko diktatorsko jugopartijo kar ni uspelo ameriki nemciji, evropi!! Jansi je!! Hvala ti!! Komunisticni lopovi nepremicnin, vil gradov tovarn his gozdov kmetij-jugokomunisticni banditi, bjseviske podgane, hujse od kuge!! katerih vodja tito_psihopatski izdajalec, ki je sodeloval(trudil se je!!) z hitlerjem in stalinom, ampak ga je veliki vodja hvalabogu zavrnil in na njegovo betico razpisal nagrado!! Ne pozabite ne nasedajte!!

Gnoj golob

Rdeca podgana, pripravi se!beg po ratline-nujen! Dvignil se bo narod!!! Zakljucili ste!!

besa

Stevanovič,Matoz,Kangler - sami policaji,mislim pa,da je Kangler podkupil Matovza z nekaj balami sena,da ga bo ta imenoval za sekretarčka.

Lokalno

Vse v Lokalno

Šport

Vse v Šport

Politika

Gospodarstvo

Slovenija

Scena

Svet

Vse v Svet

Kronika

Vse v Kronika

Kultura

Vse v Kultura