Slika je simbolična.
Ste opazili objave na družbenih omrežjih ali obcestne plakate, s katerimi Poli išče ljudi, ki se pišejo Grah? To je razlog.

Perutnina Ptuj bo kmalu predstavila nekaj novega. Na to opozarja z akcijo, ki ste jo morda opazili na družbenih omrežjih ali na plakatih po vsej Sloveniji. Poli namreč išče ljudi, ki se pišejo Grah. Zakaj? 

Kot piše na spletni strani, je družina Poli bogatejša za Poli green. Gre za prvo brezmesno Poli, ki ne vsebuje soje, pač pa je pripravljena na osnovi grahovih beljakovin. 

Poli zato poziva vse Grahove, naj se javijo na spletno mesto Poli ali na Facebookov profil Nori na Poli. Za vse s tem 'zelenjavnim priimkom' so pripravili paket presenečenja.

V Sloveniji 621 Grahov

Na Statistične uradu Republike Slovenije so namignili, da se Grah piše 621 prebivalcev in prebivalk Slovenije. Največ jih živi v pomurski statistični regiji. 

Poli novosti bodo podrobneje predstavili v petek, 5. maja ob 14.00, v Dominikanskem samostanu na Ptuju. 

Komentarji (0)

S klikom na gumb Komentiraj se strinjate s pravili komentiranja.
CAPTCHA

Starejše novice