FOTO: 35-letni Mariborčan konopljo gojil v posebej prirejenem prostoru

| v Kronika

V šotorih je gojil preko sto rastlin konoplje ...

Policisti Policijske postaje Ruše so z zbiranjem obvestil prišli do podatka, da 35-letni Mariborčan v stanovanjskem objektu v Rušah goji prepovedano drogo konopljo.

Na podlagi odredbe preiskovalnega sodnika so pri njemu opravili hišno preiskavo in ob tem odkrili prostor, posebej prirejen za gojenje konoplje.

V njem so bili nameščeni šotori za notranje, tako imenovano »indoor« gojenje, ter oprema in pribor za gojenje rastlin, v šotorih pa prek sto rastlin konoplje. Počicisti so mu vse zasegli.

Zoper osumljenca bodo policisti podali kazenska ovadba za kaznivo dejanje neupravičene proizvodnje in prometa s prepovedanimi drogami, nedovoljenimi snovmi v športu in predhodnimi sestavinami za izdelavo prepovedanih drog.

Preberite še

Komentarji

Lokalno

Vse v Lokalno

Šport

Vse v Šport

Politika

Gospodarstvo

Slovenija

Scena

Svet

Vse v Svet

Kronika

Vse v Kronika

Kultura

Vse v Kultura