Mariborska vplivnica Mateja Hojnik, znana pod imenom Ljubki dom, razkrila neprijetno izkušnjo z vandalizmom na parkirišču pred svojim domom.
Na Instagramu je mariborska vplivnica Mateja Hojnik, znana po profilu Ljubki dom, delila šokantno izkušnjo s parkirišča pred svojim domom.
Kot je zapisala, naj bi ženska brez očitnega razloga namerno poškodovala več avtomobilov.
»Ko smo jo končno ustavili in soočili, je šele pokazala, s kakšno osebo imamo opravka – in to dobesedno pred našimi vrati,« je razkrila Hojnik.
Zaskrbljena za varnost
Na fotografiji, ki jo je objavila, je jasno vidna dolga praska na zadnjem delu njenega vozila. Vplivnica je ob tem izrazila tudi zaskrbljenost za svojo varnost.
»Sploh ne vem, kako reagirati. Tak primer osebno ne pomnim. In ja, ni mi vseeno, ker nikoli ne vem, kdaj se bo vsula skozi vrata, ko bom šla mimo.«
Dodala je še, da je policija sicer prišla, a zgolj zaradi prijavljenih prask, ki pa po njenem mnenju predstavljajo najmanjši problem. Bolj kot materialna škoda jo skrbi, da bi incident lahko prerasel v hujšo obliko nasilja.