Naprodaj nenavaden kompleks ob Dravi: Kavarna, kegljišče, športni park in apartma v enem

| v Lokalno

Prodajajo večji gostinsko-športni kompleks, ki vključuje kavarno, kegljišče, športni park, apartma in popolnoma opremljen gostinski inventar.

Na spletnem portalu Bolha smo opazili zanimiv oglas za prodajo večjega gostinsko-športnega objekta na Fali v občini Selnica ob Dravi. Za kompleks, ki vključuje kavarno, kegljišče, športni park in apartma, lastniki zahtevajo 529.000 evrov

Skupna površina zemljišča pa znaša 1182 kvadratnih metrov.

Poslovni del objekta obsega 240 kvadratnih metrov površin, v katerih so urejeni gostinski lokal, kuhinja in sanitarije.

Dodatnih 130 kvadratnih metrov zavzema kegljišče s strojnico ter garderobo in kopalnico.

Ob objektu sta urejeni še dve terasi:

  • sprednja terasa meri 100 kvadratnih metrov, od tega je 25 kvadratnih metrov pokritih, 
  • zadnja terasa pa meri 60 kvadratnih metrov in je v celoti senčena.

Del kompleksa predstavlja tudi 400 kvadratnih metrov velik športni park ter 220 kvadratnih metrov parkirišč s skupno 18 parkirnimi mesti.

Nad lokalom tudi apartma

V nadstropju objekta je urejen še 45 kvadratnih metrov velik apartma s 25 kvadratnih metrov veliko teraso. Po navedbah oglasa je objekt opremljen s 33-kilovatno sončno elektrarno in je samooskrben.

Prodajalec navaja, da je objekt popolnoma opremljen in pripravljen na takojšnje poslovanje.

V prodajo vključena tudi celotna blagovna znamka

Kupcu bi skupaj z objektom prepustili tudi blagovno znamko Draft, ki vključuje:

  • družbena omrežja, 
  • promocijske materiale, 
  • reklamne panoje, 
  • spletno stran, 
  • promocijske videe, 
  • potiskan in graviran gostinski inventar.

V oglasu izpostavljajo, da je objekt primeren za nadaljevanje gostinske oziroma turistične dejavnosti, športno-gostinski koncept, organizacijo dogodkov ali investicijsko priložnost.

Lokacija ob Dravi kot dodatna prednost

Kot eno večjih prednosti izpostavljajo lokacijo ob Dravi, ki naj bi bila privlačna za športnike, kolesarje in družine.

Po navedbah prodajalca bi bilo mogoče objekt po potrebi prestrukturirati tudi za druge dejavnosti, kot so manjše pisarne, masažni salon, lepotni studio ali frizerski salon s kavarnico.

Preberite še

Komentarji

S klikom na gumb Komentiraj se strinjate s pravili komentiranja.
CAPTCHA

Komentarji

S klikom na gumb Komentiraj se strinjate s pravili komentiranja.
CAPTCHA

Lokalno

Vse v Lokalno

Šport

Vse v Šport

Politika

Gospodarstvo

Slovenija

Scena

Svet

Vse v Svet

Kronika

Vse v Kronika

Kultura

Vse v Kultura