V Ljudskem vrtu bodo jutri spregovorili o prestopnem dogajanju. Po poročanju športnih medijev naj bi bila v igri za prestop zanimiva imena.
Žan Karničnik, ki se je po koncu sezone poslovil od Nogometnega kluba Celje, naj bi se znašel na radarju Nogometnega kluba Maribor.
Kot poroča Sportklub, naj bi Zlatko Zahovič v zadnjih dneh vzpostavil stik s slovenskim reprezentantom in mu predstavil projekt ter ponudbo za vrnitev v Ljudski vrt.
Karničnik zapustil Celje
Karničnik se je po uspešnem obdobju poslovil od Celja, s katerim je osvojil pokalno in dve prvenstveni lovoriki. Zadnjo je kot kapetan dvignil prav on.
Sportklub poroča, da je Celje Karničniku ponudilo novo pogodbo, a je ni sprejel. Po tem naj bi se odnosi med igralcem in vodstvom kluba precej ohladili.
Omonia še vedno v igri
Kot naslednja destinacija Karničnika se že nekaj časa omenja ciprska Omonia. Pogovori med ciprskim klubom in igralčevim taborom naj bi trajali že od sredine maja.
Po poročanju Sportkluba naj bi prestop v tujino za Karničnika še vedno ostajal prioriteta, a naj bi se Zahovič zdaj vključil v boj za njegov podpis.
Maribor sklical novinarsko konferenco
Dogajanje v Ljudskem vrtu bi lahko več odgovorov dobilo že jutri.
Nogometni klub Maribor namreč je namreč sklical novinarsko konferenco, tema bo prestopni rok.
Po informacijah Sportkluba naj bi bila v zaključni fazi tudi prihoda Jana Mlakarja in Žana Jevšenaka, ki bi lahko postala novi okrepitvi ekipe Darka Milaniča.