Mariborski policisti so danes popoldne obravnavali prometno nesrečo z materialno škodo.
Zaradi razjasnitve okoliščin naprošajo za pomoč javnosti, saj so točne okoliščine dogodka nejasne.
Do nesreče je prišlo okoli 14.50 ure. Zgodilo se je na Pohorski ulici v neposredni bližini objekta Pohorska ulica 50 v Mariboru; udeleženi voznici osebnega vozila znamke Renault, tip Captur 1.0, bele barve in voznica osebnega vozila znamke BMW, tip 116 i, črne barve.
Zaradi razjasnitve okoliščin prometne nesreče policisti pozivajo neznanega voznika in ostale morebitne priče, katere so videle prometno nesrečo, da pokličejo na interventno številko policije 113 ali na anonimno številko policije 080 1200.
Komentarji (1)
....policisti pozivajo neznanega voznika in ostale morebitne priče, katere so videle prometno nesrečo, da pokličejo na interventno številko policije 113 ali na anonimno številko policije 080 1200.
Policija se prav smeši s takšnimi pozivi . Bo treba na teren in slikat ,meriti ,risati ...tako kot nekoč ,ko še ni bilo spleta in rumenega tiska .