Vse oči so bile v okviru odbojkarskega pokalnega tekmovanja uprte v obračun med Mariborom in Calcit Volleyjem.
Mariborčani so namreč zelo dobro začeli letošnje prvenstvo in so se na domačem terenu nadejali zmage nad kamniško vrsto. Varovance Aleša Hribarja so v prvem in drugem nizu kar precej namučili, a so Kamničani v ključnih trenutkih tekme vseeno znali unovčiti svoje izkušnje in tudi kakovost ter na koncu prišli do zmage s 3:0.
Maribor : Calcit Volley 0:3 (21:25, 22:25, 18:25)
Mariborčane popravni izpit čaka 14. novembra.