V Zgornjem Dupleku posredovali gasilci.
Po poročanju uprave za zaščito in reševanje so bili danes, nekaj po 9.30, aktivirani mariborski gasilci.
Gasilci so posredovali v Zgornjem Dupleku, kjer so s tehničnim posegom odprli osebno vozilo in rešili osebo.