Želite biti vedno na tekočem? Izberi Mariborinfo kot prednostni vir na Googlu.

Drama v Zgornjem Dupleku, osebo z avtomobila rešili gasilci

| v Kronika

V Zgornjem Dupleku posredovali gasilci.

Po poročanju uprave za zaščito in reševanje so bili danes, nekaj po 9.30, aktivirani mariborski gasilci.

Gasilci so posredovali v Zgornjem Dupleku, kjer so s tehničnim posegom odprli osebno vozilo in rešili osebo.

Preberite še

Komentarji

S klikom na gumb Komentiraj se strinjate s pravili komentiranja.
CAPTCHA

Komentarji

S klikom na gumb Komentiraj se strinjate s pravili komentiranja.
CAPTCHA

Lokalno

Vse v Lokalno

Šport

Vse v Šport

Politika

Gospodarstvo

Slovenija

Scena

Svet

Vse v Svet

Kronika

Vse v Kronika

Kultura

Vse v Kultura