FOTO in VIDEO: Norišnica v Europarku! Maribor obiskala skupina Joker Out

| v Lokalno

Maribor je obiskala skupina Joker Out.

Glasbena skupina Joker Out je danes popoldne s svojim obiskom dodobra razvnela zbrane obiskovalce in oboževalce v Europarku v Mariboru. 

Že pred njihovim prihodom se je na prizorišču zbrala pestra množica oboževalcev vseh generacij, ki je z bučnim pozdravom spremljala prihod ene najbolj priljubljenih slovenskih glasbenih skupin.

Edinstvena priložnost za oboževalce

Člani skupine so si za obiskovalce vzeli čas in pokazali, zakaj slovijo kot izjemno dostopni glasbeniki. Oboževalci so se lahko z njimi fotografirali, poklepetali ter si zagotovili podpis svojih najljubših zvezdnikov.

Dogodek je bil tako priložnost za ustvarjanje pristnih prazničnih trenutkov, ki so navdušili tako njihove najzvestejše oboževalce kot vse ostale, ki so ta dan obiskali nakupovalno destinacijo.

Skupina se bo sicer v Mariboru mudila tudi konec tedna, ko bodo v sklopu Čarobnega Maribora v soboto, 6. decembra, zaigrali na Trgu Leona Štuklja.

Slovenijo zastopali na Evroviziji

Joker Out je ljubljanska pop rock skupina, ki deluje od leta 2016. Njihova energična, retro-obarvana različica rocka, ki jo sami označujejo kot 'shagadelic rock 'n' roll', je hitro osvojila slovensko glasbeno sceno.

Skupino sestavljajo Bojan Cvjetićanin, Jure Maček, Kris Guštin, Jan Peteh in Nace Jordan. Leta 2023 so s pesmijo Carpe Diem zastopali Slovenijo na Evroviziji. Čeprav so končali na 21. mestu, se je pesem zasidrala v srca mnogih tako slovenskih kot tujih oboževalcev.

Preberite še

Komentarji

S klikom na gumb Komentiraj se strinjate s pravili komentiranja.
CAPTCHA

Lokalno

Vse v Lokalno

Šport

Vse v Šport

Politika

Gospodarstvo

Slovenija

Scena

Svet

Vse v Svet

Kronika

Vse v Kronika

Kultura

Vse v Kultura