Vir: zajem zaslona (YouTube: Edvard Kaloh)
Zmagovalec kviza in talent v edinstvenem dvoboju.

Maribor bo ta četrtek prizorišče edinstvenega dvoboja, ki združuje šah, strategijo in pravo mero tekmovalnega duha. 

Ivan Trajkovič, zmagovalec priljubljenega kviza Joker, in Edvard Kaloh, zmagovalec šova Slovenija ima talent, bosta prekrižala moči nad šahovnico in dokazala, kdo je pravi mojster igre.

Številni so njuno srečanje že opazili v viralnem video posnetku, zdaj pa bo prišel trenutek resnice. 

Bo izkušeni strateg iz kviza Joker kos bistroumnemu mladeniču, ki je s svojo genialnostjo navdušil v oddaji Slovenija ima talent?

Ostanite na tekočem v vsakem trenutku!

Prijavite se na e-novice in vsak teden prejmite na svoj e-naslov najboljše objave iz Maribora, ekskluzivne novice in privlačne nagradne igre.

Kdaj in kje?

Kavarna Astoria, Slovenska ulica 2, Maribor.

Četrtek, 30. januar 2025, ob 18.00.

Dogodek bo mogoče spremljati v živo na lokaciji ali preko prenosa v živo. 

Vabljeni vsi šahovski navdušenci in radovedneži, ki želite videti, kako se bosta pomerila mojstra iz dveh različnih svetov.

Komentarji (2)

Dudek (ni preverjeno)

Jas sen se fsra!!!

Surfeiter (ni preverjeno)

Ubogi otrok ... CSD? Tam spančkate?

Starejše novice